baner skrzynka z pomysłami

 

Zachęcamy do udziału w zabawie. Centrum Kultury w Piasecznie chce jak najlepiej dostosować swój program do potrzeb mieszkańców. Dlatego zachęcamy wszystkich do tworzenia go wspólnie z nami! W tym celu otwieramy SKRZYNKĘ Z POMYSŁAMI. Jeśli masz ulubionego artystę, kabaret, grupę teatralną i chcesz, aby u nas wstąpił napisz do nas.

Na zgłoszenia artystów, koncertów, spektakli, filmów, wystaw, warsztatów lub innych wydarzeń artystycznych, które miałyby się odbyć w nadchodzącym sezonie kulturalnym 2017/2018 czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

W temacie mejla wpisz: Skrzyna z pomysłami

w treści muszą znaleźć się takie inormacje jak:

imię i naziwsko artysty/pseudonim/nazwa zespołu/nazwa filmu/spektaklu 

* jeżeli chcesz zgłosić warsztaty artystyczne krótko napisz, co miałoby się dziać podczas spotkania oraz czy ma to być jednorazowe spotkanie, czy cykliczne. 

 

Co możemy dać w zamian?

Wśród wszystkich, którzy wyślą do naj mejla na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i tym samym wezmą udział w naszej zabawie, rozlosujemy darmowe wejściówki na wydarzenia organizowane w Centrum Kultury w Piasecznie. 

* Informujemy, że zrealizujemy tylko wybrane pomysły. 

 

Czekamy na wasze pomysły!