Eliminacje gminne do 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

Zdarzenia

Tytul:
Eliminacje gminne do 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka
Kiedy:
Pt, 8. marzec 2019
Gdzie:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Piaseczno, mazowieckie
Kategoria:
Warszawska Syrenka

Opis

syrenka baner marzec2019


Centrum Kultury w Piasecznie informuje, że w dniach 8 i 15 marca 2019 roku w sali widowiskowej Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 odbędą się eliminacje gminne do 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Istotą Konkursu jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania, rozwój czytelnictwa i popularyzacja literatury.

W trosce o utrzymanie wysokiego poziomu konkursu, prosimy o przeprowadzenie eliminacji wewnątrzszkolnych (typujemy po pięć osób z każdej grupy wiekowej, z wyjątkiem Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły podstawowej Nr 5 oraz Szkoły Podstawowej z Józefosławia, które w obu kategoriach typują po 10 osób)
- klasy 0– III (od 6-ciu lat)
- klasy IV – VI
- klasy VII- VIII i gimnazjum

Skan wypełnionego oświadczenia oraz wypełnioną elektronicznie tabelę zgłoszeń prosimy nadsyłać drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do 1 marca 2019 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszeniową wypełnią w dniu konkursu, po ogłoszeniu wyników tylko osoby przechodzące do dalszych eliminacji.

Program eliminacji gminnych:
- 8 marca (piątek) godz. 9.00 – uczniowie klas 0-III
- 8 marca (piątek) godz. 13 .00 – uczniowie klas VII- VIII i gimnazjum
- 15 marca (piątek) godz. 9.00 – uczniowie klas IV –VI

Ramowy program eliminacji gminnych uzależniony jest od ilości zgłoszeń dlatego planowane godziny przesłuchań mogą ulec zmianie. Do finału konkursu komisja typuje po 1 uczniu z każdej grupy wiekowej.

Aby ograniczyć do minimum odwołania i reklamacje rodziców, bardzo proszę o wnikliwą analizę regulaminu. Chodzi głównie o skład komisji w Państwa placówce, czas trwania prezentacji i uczestnictwo jednego dziecka w eliminacjach w różnych ośrodkach.

Uwaga! Nie przyjmujemy skanów tabel zgłoszeniowych wypełnionych ręcznie. Tabele należy wypełnić elektronicznie – dokument Word.

W sprawach organizacyjnych eliminacji gminnych Warszawskiej Syrenki proszę o kontakt telefoniczny (519 388 690), lub mailowy pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLIKI DO POBRANIA:

- Regulamin (.doc)
- Oświadczenie (.docx)
- Tabela zgłoszeniowa 0-III (.docx)
- Tabela zgłoszeniowa IV-VI (.docx)
- Tabela zgłoszeniowa VII-VIII i Gimnazja (.docx)


Miejsce

Lokalizacja:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Strony www
Ulica:
Kościuszki 49
Kod:
05-500
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Poland