Koncert zespołów Marukyan i Legenda Zgoor

Zdarzenia

Tytul:
Koncert zespołów Marukyan i Legenda Zgoor
Kiedy:
Pt, 5. kwiecień 2019, 19:00 - 21:00
Gdzie:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Piaseczno, mazowieckie
Kategoria:
Koncert

Opis

BANER kontakt kwiecien


5 kwietnia 2019 roku o godz. 19:00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołów Marukyan oraz Legenda Zgoor. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy!

Marukyan to polskie trio muzyczne wykonujące szeroko pojętą muzykę Soul i R&B. Skład został utworzony na początku 2016 r. Tradycyjne brzmienie nie stroniące od elektronicznych niuansów to kierunek w jakim podążają twórcy. Swoje kompozycje opierają na barwnym wokalu, elektryzującym basie i beatach oraz esencjonalnych brzmieniach instrumentów klawiszowych. W skład zespołu wchodzą: Inga Marukyan: wokal, Wojtek Brian Wild: klawisz, Adam Maniek Mańkowski: bass. W marcu 2019 roku wydali swoją drugą EP'kę pod tytułem "Flower". Do wysłuchania na: https://www.youtube.com/channel/UC_tqNfrOmAG98dsL7t5R4fg Facebook zespołu: https://www.facebook.com/Marukyanmusic/ Autorką tekstów do utworów Szklana ja, Miasto, Mija i Kometa jest Anna Hautz. Autorką plakatu EP "Flower" jest sarszydraws (https://www.facebook.com/sarszydraws/).

Legenda Zgoor to projekt muzyczny zainicjowany w Sokołowsku. Stamtąd nadciągnęła niespodziewana lawina dźwięków i kolorów, która nabiera rozpędu podczas każdego występu. Niejednoznaczni w przesłaniu, niepowtarzalni w formie, nieograniczeni w gatunku. Wchodzą w swoje żywioły na scenie i istnieją jedynie ‘tu i teraz’. Charakteryzuje ich dowolność ekspresji muzycznej. Nie powstrzymują się przed żadną. Skład : MULTICOLOR - Rafael - Głos BLUE - Andrzej Rejman - Keybord, Electronic BROWN - Jakub Bruszewski - Bass YELLOW – Jakub Andruchów - Gitara TURQUOISE - Radosław Śniadowski - Trąbka, Głos GREEN - Damiango Zieliński - Cajon, Percussion RED -Józwa Mintoft Czyz - Głos,Gitara, Flet basowy, Opowieści Rożne PINK - Natalia Kot Krasowska - Głos, Odgłosy WHITE - Małgorzata Maria Zielińska - Głos Off VIOLET Joanna Magdalena Nitka - Joga Ciała.


Cykl KONTAKT - to koncerty amatorskich zespołów muzycznych, tych , które od lat ćwiczą w garażach i tych, które mają już na sowim koncie wydawnictwa płytowe i trasy koncertowe.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/366074820911926/


KONTAKT 2019 kwiecien PLAKAT


Miejsce

Lokalizacja:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Strony www
Ulica:
Kościuszki 49
Kod:
05-500
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Poland