Koncert zespołu Wieża Bajzel i Pongo

Zdarzenia

Tytul:
Koncert zespołu Wieża Bajzel i Pongo
Kiedy:
Pt, 15. marzec 2019, 19:00 - 21:00
Gdzie:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Piaseczno, mazowieckie
Kategoria:
Koncert

Opis

 PONGO baner


15 marca 2019 roku o godz. 19:00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołu Wieża Bajzel oraz Pongo. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy!

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa. Członkowie bardzo dbają się o równowagę dżingu z dżangiem i starają się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylują akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcą przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Ich muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji…

Pongo - polegają na własnych intuicjach muzycznych, które trudno zamknąć w jednej konkretnej nazwie gatunku. Bazą dla większości kompozycji jest współbrzmienie wokalu i klawiszy zawierających zarówno soczyste Bluesująco – jazzujące, jak i elektroniczne motywy, przy których ciężko zwyczajnie usiedzieć. Gdziekolwiek, podążają za nimi bezwarunkowo elektroniczne bongosy, gitara basowa i elektryczna, przeszkadzaje czyli sekcja rytmiczna niesiona na barkach solidnej, energetycznej perkusji.


Cykl KONTAKT - to koncerty amatorskich zespołów muzycznych, tych , które od lat ćwiczą w garażach i tych, które mają już na sowim koncie wydawnictwa płytowe i trasy koncertowe.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/1054921218025655/


KONTAKT 2019 plakat net


Miejsce

Lokalizacja:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Strony www
Ulica:
Kościuszki 49
Kod:
05-500
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Poland