Lubelska Federacja Bardów - Wtorek z satyrą

Zdarzenia

Tytul:
Lubelska Federacja Bardów - Wtorek z satyrą
Kiedy:
Wt, 19. marzec 2019, 20:00
Gdzie:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Piaseczno, mazowieckie
Kategoria:
Wtorek z satyrą

Opis

LFB baner

19 marca 2019 roku o godz. 20.00 zapraszamy na WTOREK Z SATYRĄ, czyli Marek Majewski zaprasza. Podczas wydarzenia wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Miejsce: Piaseczno, ul. Kościuszki 49 (Dom Kultury). Bilety w cenie 20 złotych (sprzedaż od 5 marca).

bt kup

Lubelska Federacja Bardów (zwana w skrócie Federacją) - oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców. Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów muzyki popularnej. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/307840199872402/


W zimowym sezonie kulturalnym, Centrum Kultury w Piasecznie rusza z nowym cyklem wydarzeń pod tytułem WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski obejmuje cykl koncertów, w których udział biorą autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Proponujemy Państwu spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

SATYRA plakat MARZEC


Miejsce

Lokalizacja:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Strony www
Ulica:
Kościuszki 49
Kod:
05-500
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Poland