Związek Otwarty

Zdarzenia

Tytul:
Związek Otwarty
Kiedy:
Cz, 7. luty 2019, 20:00 - 21:00
Gdzie:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Piaseczno, mazowieckie
Kategoria:
Wtorek Teatralny

Opis

7 lutego 2019 roku o godz. 20:00 zapraszamy na spektakl pt.: "Związek Otwarty". Miejsce: sala widowiskowa Domu Kultury w Piasecznie, ul Kościuszki 49. Bilety: 20 PLN. 

UWAGA! Wszystkie bilety na spektakl zostały wyprzedane.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/2321777191190288/

„Związek otwarty” to zabawna historia miłosna małżeństwa w kryzysie. Mąż nie stroni od innych związków bezceremonialnie informując o tym żonę. Jednak gdy ta poznaje atrakcyjnego mężczyznę jej małżonek nie może tego zaakceptować. Błyskotliwe dialogi, wartka akcja, zabawne sceny i muzyka na żywo wydobywana z saksofonów, mis tybetańskich oraz innych nietypowych instrumentów sprawiają, że widz odrywa się od codziennej rzeczywistości, a potem z uśmiechem wspomina obejrzaną historię.

Autor: Dario Fo i Franca Rame.
Przekład: Aleksander Berlin.
Reżyseria: Arkadiusz Cyran i Anna Skubik.
Występują: Anna Skubik, Arkadiusz Cyran oraz Sylwester Różycki muzyka na żywo.
Muzyka: Sylwester Różycki.

Występują:

Anna Skubik - aktorka-lalkarka, mieszka i pracuje we Wrocławiu. W 2013 nagrodzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2013. W 2009 stypendystka Instytutu Kultury Polskiej w Nowym Jorku. Swoimi monodramami zdobyła wiele nagród krajowych i zagranicznych.

Arkadiusz Cyran - aktor wrocławskiego teatru Ad Spectatores, współpracuje z teatrem Scena Prapremier In vitro w Lublinie. Nagrodzony dwukrotnie na Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu za kreacje w spektaklach „Woyzek” w reż. M. Kleczewskiej oraz „Wszystko będzie dobrze” w reż. M. Wierzbickiego.

Sylwester Różycki - aktor, muzyk, pedagog. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na scenie: wrocławski Teatr Arka, Wrocławski Teatr Współczesny – „Zmierzch” Izaacka Babla reż. Krystyna Meissner. Realizował koncerty wokalne w filharmoniach, teatrach, salach koncertowych, kościołach, synagogach. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wokalnych, aktorskich, orartorskich oraz warsztatów arteterapii.

Spektakl trwa 60 minut.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Uqo0xK5ZJ0o


Miejsce

Lokalizacja:
Dom Kultury - ul. Kościuszki 49 - Strony www
Ulica:
Kościuszki 49
Kod:
05-500
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Poland