kiermasz 2018 zajawkaZapraszamy do udziału w kolejnym Kiermaszu Świątecznym, który tradycyjnie zorganizowany będzie na piaseczyńskim rynku - 9 grudnia, w godz. 11.00 - 17.00

W szczególności zapraszamy twórców ludowych, rzemieślników i rękodzielników z terenu Piaseczna i okolic (gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński). Celem organizacji kiermaszu jest promocja lokalnych tradycji i miejscowej wytwórczości.

Zgłoszenia, przesyłane wyłącznie na kartach zgłoszenia (poniżej), przyjmujemy do 30 listopada lub do wyczerpania się liczby miejsc przeznaczonych na kramy handlowe. ( Liczba miejsc jest ograniczona.)

Przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia równoznaczne jest z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu udziału w wydarzeniu.

Osoby po raz pierwszy zgłaszające się na Kiermasz prosimy o przesłanie 2-3 zdjęć wyrobów, które miałyby być sprzedawane podczas kiermaszu.

Informacje i zgłoszenia: tel. 516 208 397, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin udziału oraz karty zgłoszenia poniżej.