Oto długo wyczekiwana lista teatrów i placówek zakwalifikowanych do udziału w festiwalu EFFka, 12-14 kwietnia 2018 roku, wraz z planowanym harmonogramem występów!

Wszystkie pytania natury organizacyjnej prosimy kierować do Katarzyny Resiak pod numer 519 388 690.

Nie możemy się Was doczekać! A Wy? :)

Dzień pierwszy (12.04) – kategoria przedszkolna:

9.00 Planowana godzina rozpoczęcia Festiwalu
Obecność obowiązkowa od godz. 8.45


    1. Publiczne przedszkole "Bajka 2" z Piaseczna
    2. Przedszkole Publiczne "Melodia" z Piaseczna
    3. Przedszkole nr 8 z Piaseczna


Obecność obowiązkowa od godz.10.15

    1. Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" z Józefosławia
    2. Przedszkole "Magic Fish" z Warszawy
    3. Przedszkole "Ciuchcia Puch Puch" (Kotki) z Warszawy
    4. Przedszkole "Ciuchcia Puch Puch" (Mała Scena) z Warszawy


Obecność obowiązkowa od godz. 12.20

  1. Przedszkole "Przyjaciele Kubusia III" z Józefosławia
  2. Przedszkole "Bajka" z Zalesia Dolnego
  3. Przedszkole Publiczne "Ala i Kot" z Piaseczna
  4. Przedszkole "Pomarańczowa Ciuchcia" Mokotów z Warszawy
  5. Publiczne Przedszkole "Radosne" z Piaseczna

Dzień drugi (13.04) – kategoria dziecięca:

9.00 Planowana godzina rozpoczęcia Festiwalu
Obecność obowiązkowa od godz. 8.45


    1. Szkoła podstawowa z Józefosławia - Poczekalnia 006
    2. Konstanciński Dom Kultury - Teatrzaki
    3. Szkoła Podstawowa z Chylic - Dramabanda
    4. Szkoła Podstawowa z Książenic – BZIK
    5. Studio Teatralne Julii Kotarskiej - Rekosz – Monodram Kluseczka


Obecność obowiązkowa od godz.11.20

    1. Szkoła Podstawowa z Jazgarzewa - Od Deski Do Deski
    2. Stowarzyszenie Busola z Piotrkowa Trybunalskiego - Terefere
    3. Nadarzyński Ośrodek Kultury – Kabaret Biedronki


Obecność obowiązkowa od godz. 14.00

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 z Piaseczna - Gadułkowo
  2. Szkoła Podstawowa z Sokołowa Podlaskiego - Kacperek
  3. Szkoła Podstawowa z Nowej Iwicznej - Horrorek
  4. Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 2 z Mińska Mazowieckiego – Kryształki

Dzień trzeci (14.04 - sobota) – kategoria młodzieżowa:

9.00 Planowana godzina rozpoczęcia Festiwalu
Obecność obowiązkowa od godz. 8.45


    1. Studio Teatralne Julii Kotarskiej–Rekosz - Monodram Jaskółka
    2. Gimnazjum "No Bell" z Konstancina - Teatr NoPlace
    3. Szkoła Podstawowa nr 1 z Piaseczna - Wariaciki z Landryny
    4. Szkoła Podstawowa "No Bell" z Konstancina - Teatr Szmer
    5. Konstanciński Dom Kultury – Miniatura
    6. Szkoła Podstawowa nr 2 z Mińska Mazowieckiego – Absolwenci


Obecność obowiązkowa od godz.13.40

    1. Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. dr Zofii Galewskiej - Krzesiwo
    2. Urząd Gminy w Wyszkowie - Młodzieżowy Teatr Profilaktyki Farsa
    3. ZSRCKU z Piaseczna - Wiwerna
    4. Antrakt - EXPOART
    5. Sokołowski Ośrodek Kultury – Vivo

18.15-19.15 - Warsztaty Teatralne
19.30 - Planowane ogłoszenie wyników.



 Szczegółowe informacje o tegorocznym festiwalu znajdziecie w naszym Kalendarzu.