Perły Mazowsza to plebiscyt, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie, najpopularniejszych wydarzeń  oraz najpopularniejszych sportowców/klubów/trenerów.

perły mazowsza

 

W tej edycji plebiscytu w kategorii WYDARZENIA  startuje Świeczowisko z Parasolem, które od 23 lat gości na scenie Domu Kultury w Piasecznie.  Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu zespołu Parasol Poetica.
Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „niebieskie okulary szukają swojego nieba do wynajęcia”. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. „poezją śpiewaną”, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko – magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Wszyscy, którzy czują magię Świeczowiska prosimy o głosy nasz numer to 11.

Głosowanie trwa do 12.02.2017 i może odbywać się w czterech formach: poprzez stronę www, fanpage na facebooku, SMS i w formie tradycyjnej. Szczegóły głosowania http://www.perlymazowsza.pl/perla-mazowsza-etap-glosowania/


Perły Mazowsza integrują lokalną społeczność z organizacjami samorządowymi i przedsiębiorcami, pozwalają na docenienie lokalnych firm i wydarzeń. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych oraz wydarzeń organizowanych w regionie.

This album doesn't contain any items