Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze kalendarium na miesiąc GRUDZIEŃ 2016. Tym razem będzie możliwość obejrzenia spektaklu teatru tańca, posłuchania muzyki jazzowej, wzięcia udziału w koncercie uczniów i absolwentów edukacji muzycznej Centrum Kultury.

Ze względu na świąteczny czas organizujemy dużo wydarzeń dla dzieci. Spotkania z Mikołajem odbędą się w Klubach Kultury w Chojnowie, Runowie, Złotokłosie i Bogatkach. Do Józefosławia zapraszamy na Klubowy Teatrzyj. W Domu Kultury dzieci będą bawić aktorzy podczas Teatranka, Filharmonii Narodowej i Muzalindy.

Zapraszamy też do udziału w warsztatach. Już na początku miesiąca Muzeum Regionalne zaprasza na "Sztuczki ze sztuką". Na zajęciach dzieci dowiedzą się jak na obrazach mistrzów – Juliana Fałata, Pietera Brueghela czy Giotta – przedstawiana jest zima. Porozmawiają o tym ile kolorów może mieć śnieg i czy na obrazie zawsze jest biały. Natomiast Przystanek Kultura zaprasza najmłodszych na warsztaty plastyczno-kreatywne wokół bajki "Gang fałszywych Mikołajów" zajęcia poprowadzi Nika Jaworowska-Duchlińska. 

Więcej o naszych imprezach zajdzie Państwo w zakładce kulturalny kalendarz http://www.kulturalni.pl/kalendarz.

 

kalendarz