kkk fprk 3

Klub Kobiet Kreatywnych jest projektem Fundacji "Przestrzeń Rozwoju Kobiet", skierowanym do wszystkich kobiet, bez względu na wiek. Zapraszamy zarówno młode mamy, jak i Panie, które odchowały już swoje dzieci.

Klub jest przestrzenią dla spotkań i wymiany doświadczeń, jak też rozwoju osobistego i inwestowania w siebie. Ma charakter otwarty i zrzesza kobiety chętne do poznawania innych kobiet, zdobywania nowych umiejętności i poszerzania zasobu wiedzy, słowem - potrzebujących ciągłego rozwoju i edukacji, a także azylu od codziennej gonitwy.

Misją Klubu jest tworzenie ciekawej, kobiecej przestrzeni, współtworzonej przez każdą z uczestniczek, jak również integracji lokalnej.

W Klubie odbywają się liczne spotkania, inicjowane przez każdą z uczestniczek, w których promujemy szeroko rozumianą kobiecość, zdrowy tryb życia, sztukę relaksacji, aktywne uczestnictwo w kulturze, profilaktykę zdrowotną oraz prezentujemy własne zainteresowania i pasje. Tu odbywają się również również liczne warsztaty. Zajmujemy się tym wszystkim, co nas interesuje, ponieważ najistotniejszą rolą Klubu jest integrowanie i zrzeszanie kobiet wokół spraw dla nich istotnych.

Spotykamy się 2 razy w miesiącu, we wtorki, w godz. 18-20.

Koordynatorką Klubu jest Magdalena Knitter – life coach, trener rozwoju osobistego, pedagog, założycielka Fundacji „Przestrzeń Rozwoju Kobiet”.