Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe

Zdarzenia

Tytul:
Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe
Kiedy:
Wt, 25. czerwiec 2019, 10:00 - So, 29. czerwiec 2019, 12:00
Gdzie:
Przystanek Kultura - Piaseczno, mazowieckie
Kategoria:
Warsztaty

Opis

WARSZTATY RYS. banerek

25 - 29 czerwca (wtorek-sobota)  godz. 10:00 – 12:00 WAKACYJNE WARSZTATY Z RYSUNKU dla dzieci, młodzieży i dorosłych (od 11 lat)

Przystanek Kultura zaprasza na Voluta, czyli letnie warsztaty rysunkowe. W programie studium martwej natury, praca z modelem i materiałami pomocniczymi, podstawy kompozycji, perspektywy, poznanie technik rysunkowych oraz malarskich.

Cele warsztatów: wspieranie rozwoju osobowości dziecka / rozwijanie zdolności obserwacji / ćwiczenie koncentracji / uwrażliwienie na kolor / poznanie technik rysunkowych i malarskich.

Prowadząca: Anna Malikowska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Od 1999 roku związana z malarstwem a od najmłodszych lat z rysunkiem. Ma za sobą wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą: pierwsza wystawa, Warszawa SARP, “LIGNE ET COULEUR”: Paryż, Catania, West Kilbride. “INTERNAZIONALE DEGLI ARCHITETTI ARTISTI” (Wenecja),“Festival of Architecture 20”(Edynburg). Laureatka „Złotej Palety” - nagrody za twórczą działalność artystyczną, SARP (Warszawa, 2015). Bierze udział w corocznych wystawach Koła Plener w Pawilonie SARP.

Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy: www.strefazajec.pl 

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/408521246543615/

WARSZTATY RYSUNKU Voluta plakat A3


Miejsce

Lokalizacja:
Przystanek Kultura - Strony www
Ulica:
Plac Piłsudskiego 9
Kod:
05-500
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Poland