perla kultury 2018 dla jarmarku piaseczynskiego 1


Miło nam oznajmić, że organizowany przez Centrum Kultury "JARMARK PIASECZYŃSKI" otrzymał tegoroczną Perłę Mazowsza 2018 w Kategorii: Perła Kultury Gminy Piaseczno. Nominowane w plebiscycie były także: OFF SPRING FESTIWAL oraz WILKONIOWY MURAL znajdujący się na budynku "Przystanek Kultura".

Perły Mazowsza to konkurs, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych, wydarzeń kulturalnych regionie. W każdej z 6 gmin powiatu wyłonione zostały po 3 nominacje w trzech kategoriach: Przedsiębiorczość, Kultura, Sport i Turystyka. Spośród nominowanych głosami mieszkańców wybrane zostały Perła Mazowsza.

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na organizowane przez Centrum Kultury w Piasecznie wydarzenia. Cieszymy się, że nasze propozycje zyskały uznanie mieszkańców. Już dziś zapraszamy na czerwcowy Off Spring Festiwal i kolejny już XV Jarmark Piaseczyński we wrześniu.

Gala wręczenia Pereł Mazowsza 2018 odbyła się 28 lutego 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. Tegoroczną statuetkę wykonali artyści z Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS. 

perla kultury 2018 dla jarmarku piaseczynskiego 2