W związku z ustanowieniem przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno żałoby na terenie Miasta i Gminy Piaseczno w dniach 15 - 17 stycznia br. (zarządzenie Burmistrza), informujemy o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych w tych dniach. 

Spektakl "Związek Otwarty" został przeniesiony na dzień 7 lutego (czwartek) godz. 20:00. Obowiązują zakupione bilety. Z osobami, które zakupiły bilety przez internet skontaktuje się serwis biletyna.pl (operator sprzedaży biletów). Osoby, które zakupiły bilety bezpośrednio w kasie Centrum Kultury, w przypadku jeśli termin jest niedogodny, mogą otrzymać zwrot pieniędzy na podstawie paragonu.

W związku z ustanowieniem przez Prezydenta RP Żałoby Narodowej w dniu 19 stycznia br Centrum Kultury w Piasecznie informuje o przeniesieniu koncertu zespołu Spirituals Singers Band na dzień 15 lutego (piątek) godz. 20:00 Obowiązują zakupione bilety. Z osobami, które zakupiły bilety przez internet skontaktuje się serwis biletyna.pl (operator sprzedaży biletów). Osoby, które zakupiły bilety bezpośrednio w kasie Centrum Kultury, w przypadku jeśli termin jest niedogodny, mogą otrzymać zwrot pieniędzy na podstawie paragonu.

Centrum Kultury w Piasecznie